במסגרת עבודתי כבעלת משרד עורכי דין העוסק בסכסוכים במשפחות אני נתקלת באומללות אנושית רבה ובצער עמוק ומתמשך. לא רק בקרב זוגות שכבר הגיעו מעבר לקצה - מתעללים זה בזו באלימות פיסית ובאלימות נפשית; לא רק בין אחים - שרבים זה עם זה על אהבת ההורים שלהם; ולא רק בקרב ילדים קטנים שאינם זוכים לטיפול הולם מצד ההורים ובמקום זאת מוצאים מהבית ונשלחים לאימוץ.האומללות שאני פוגשת וזו המכאיבה לי יותר מכל היא דווקא אצל אנשים רגילים, בריאים בנפשם, שמנהלים קריירות משגשגות,

 

אנשים מצליחים, שמאיישים משרות בכירות ועדיין, מאמללים את עצמם, את סביבתם ואת ילדיהם בהליכים משפטיים ארוכים ומתישים תוך שהם למעשה מקריבים את ילדיהם על מזבח המאבק.

 

דווקא בגלל (או בזכות) אנשים אלו, שהם הרוב הנורמטיבי, כתבתי את הספר הזה. לאחרים, אני מניחה בצער, שהספר לא יעזור. דווקא לאנשים אשר כן אומרים, לפחות במילים: "אנחנו מעוניינים בטובת ילדינו, גם אם איננו מעוניינים בנישואין.

 

אנחנו לא מעוניינים לפגוע בילדינו תוך כדי הפרידה, נהפוך הוא, אנחנו רוצים למזער את הפגיעה בהם", המדריך הזה הוא בשבילם. ההבנה שאנחנו, ההורים, קובעים את מהלך חיינו, את התוצאות אשר מהן יושפעו ילדינו, אינה קלה.

 

ההבנה, שתוך כדי הניסיון לשרוד את ההליך המשפטי, אנו נצבים בפני מטרה בלתי אפשרית כמעט והיא לקחת אחריות לא רק על עצמנו אלא גם על ילדינו. יתרה מכך, האחריות שלנו היא לוודא שהילדים שלנו לא רק שלא ישרדו את התהליך, אלא גם יגדלו מהתהליך.

 

זה האתגר האמיתי. מה הם אותם "הליכי גירושין"?

 

איך מנהלים את הליכי הגירושין למען הילדים? איך מנהלים את הליכי הגירושין מבלי להרוס את הילדים?

 

המדריך מספק תובנות וידע באתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו וכמדריך אפשר להשתמש בו גם בטרם הבחירה להתחיל תהליך גירושין, בבחירה באיזו דרך לבחור כדי להוציא לפועל את הגירושין תוך כדי הליכי גירושין אשר מתנהלים בבתי המשפט או בתי הדין ולאחריה הכל בראי טובת הילדים וההשלכות של ההליכים המשפטיים עליהם.

 

להרצאות על הספר ועוד ניתן ליצור קשר עם המשרד בטלפון 03-6477383

על הספר

לרכישת הספר בפורמט דיגיטלי (קובץ PDF להורדה)

ספר דיקיטלי
מחיר: 19.9 ש"ח

* עם סיום תהליך הרכישה נשלח לך במייל קישור להורדת הספר

* הרכישה בכרטיס אשראי  דרך האתר המאובטח פייפל 

לרכישת הספר המודפס

כריכת ספר מודפס
מחיר: 68 ש"ח

* משלוח חינם לכל הארץ תוך 14 ימי עסקים

* הרכישה בכרטיס אשראי  דרך האתר המאובטח פייפל